Björn Dixgård (Mando Diao) стане членом журі Конкурсного відбору на Sziget Festival

Mon Apr 10 20:53:37 2017

Фронтмен шведського рок-гурту Mando Diao, вокаліст і гітарист Björn Dixgård, стане дванадцятим членом журі, яке поряд з фанами обере фіналістів і переможця Конкурсного відбору серед українських гуртів для виступу на сцені Sziget2017.

За 15 років існування гурт Mando Diao видав 7 студійних альбомів, проданих у кількості більше 1,5 млн. копій по всьому світу, з десятками мільйонів переглядів відео на YouTube. Відомі класичним рок-н-рольним саундом із пізнаваним проникливим вокалом Björn, а також поєднанням електроніки та року в попередньому альбомі Ælita, всі учасники Mando Diao грають на кількох інструментах, є продюсерами і сонграйтерами. Björn і його колеги надихаються то фольком, то колаборацією з хіп-хоп продюсерами, то столітньою поезією Gustaf Fröding в альбомі Infruset, який став культурним феноменом у Швеції. Їхній інтерес до спорту зробив їх головними гостями на сценах футбольних подій, чемпіонатів із зимових видів спорту, боксерських боїв, змагань Formula 1 і DTM Champioship. Mando Diao – автори офіційного гімну для Cross Country World Championship 2015 і першого поп-альбому, виданого в 3D audio.

 

Цієї весни виходить новий альбом Mando Diao – Good Times, записаний у шведській студії, в який зупинився час, в поєднанні вінтажних інструментів і сучасного продакшну. 11 серпня Mando Diao презентують новий альбом на сцені Sziget 2017!

 

Фіналісти конкурсу, метою якого є обрати український гурт, який вже цього літа виступить на міжнародній Sziget Europe Stage, буду​ть

оголошені вже скоро. А 30 квітня у клубі Sentrum відбудеться концерт-фінал конкурсу, на якому буде обрано переможця.

 

Окрім Europe Stage українські артисти з акустичною програмою традиційно мають шанс виступити на майданчику Sziget – Campfire, взявши участь у міжнародному відборі до 16 квітня: http://campfire.szigetfestival.com.ua/

 

Сайт Конкурсного відбору гуртів на сцену Sziget 2017