Триденний квиток на Sziget – новинка для тих, хто планує провести вихідні в Європі

Fri Jul 7 20:46:07 2017

Напередодні ювілею фестиваль Sziget спільно з Агенцією туризму Угорщини представив новий тип вхідних квитків – для тих, хто бажав би провести 3-денний вихідний у Будапешті і скуштувати при цьому атмосферу Sziget, одного з найкращих великих фестивалів музики та мистецтва в Європі. 

Квитки на Sziget #hellohungary доступні для четверга-п'ятниці-суботи, або п'ятниці-суботи-неділі 9-16 серпня зі святковою знижкою 25 євро, в порівнянні з вартістю трьох 1-денних квитків.

Cтолиця Угорщини – Будапешт – є одним із найпопулярніших туристичних напрямків насьогодні. Місто має дивовижну енергетику в поєднанні з шикарною гастрономією та широким вибором денних і нічних розваг. Гості Будапешту можуть зануритися в історію та культуру, відвідавши одну зs сторічних турецьких лазень, чи унікальні зруйновані бари, або просто насолодитися винятковою архітектурою міста.

З відміною віз для українців провести вихідні в Європі стало ще легше. Тим, хто планує відпочити за межами України, радимо вибрати першу половину серпня, коли відбудеться найбільша туристична атракція Угорщини – відомий на весь світ Sziget Festival.