Українці перемогли в грі Mission:Szitizen by Viber!

Tue Jun 6 13:00:02 2017

Команда друзів із Києва Ginger's Witnesses перемогла в міжнародній грі Mission:Szitizen by Viber – віртуальній битві за унікальні призи від Sziget, одного з найбільших фестивалів Європи.

Олександр Стрельченко, Дмитро Білан, Вероніка Гніліцька і Марія Мохова стали кращими серед 300 команд з більш ніж 40 країн і 2000 виконаних місій у всьому світі в грі Mission:Szitizen by Viber. Безкінечна кількість сміливих, кумедних, дивних і часом майже нереальних завдань привела їх до подарунків, про які мріє півмільйона сігетців: комфортне проживання на фестивалі з повним холодильником і м’якими ліжками, бекстейдж-тур, VIP-обід від кращого ресторану Угорщини, фотосесія на Острові Свободи і селфі з FOH-башти прямо навпроти Main Stage. 

Це друга перемога цих відданих Sziget-фанів у грі від Sziget – минулого року Ginger's Witnesses увійшли до трійки переможців. При цьому друзі стали одними з тих, хто купив квитки на цьогорічний Sziget ще у вересні. Тепер Sziget 2017 зустріне їх та команди #Team420 з Італії і Papersheep з Нідерландів, які посіли призові місця, як найцінніших гостей.

Марія Мохова з Ginger's Witnesses розповідає про те, як їм було стати частиної цієї гігантської розваги:

«Наша відданість «Місії» дійшла до того, що двоє з нашої команди – Діма і Ніка –призначили дату свого весілля так, щоб вона припала на час гри, і одне з найкрасивіших наших відео за завданням було знято саме там. Через їхнє весілля і медовий місяць, що тривав тиждень, у нас було всього 3 активних тижні, за які ми всі разом зробили 90% завдань, а решту ми з Сашею виконували під час відсутності половини команди. Підхід до цього у нас був серйозний, ми віддавалися до дрібниць. Програма для проджект-менеджменту Trello, Google-таблиці, чіткий розподіл обов'язків, використання сильних сторін кожного члена команди – графік був настільки напружений, що ми спали в кращому випадку 6 годин на день. У звичайному житті ти навряд чи будеш збирати 30 автомобілів в полі, малювати мандалу кольоровим піском, крутити ваші повнорозмірні статуї з дроту, або створювати великого єдинорога з пластикових пляшок – це чистої води божевілля і концентровані веселощі, заради яких ми зважилися брати участь і боротися за перемогу в цьому році знову.

Найкрутіше – це повна відсутність зони комфорту і мислення на зразок "та ні, це точно неможливо". Реально все, люди напрочуд чуйні і готові брати участь у вашому божевіллі – пускати в прямий ефір на радіо, танцювати в дивних костюмах і допомогти кавуну луснути за допомогою гумових резинок. І в підсумку ви отримуєте не тільки масу приємних призів від організаторів фестивалю, а й віру в людей, віру в себе і величезний масив спогадів, якими можна буде потім тероризувати онуків. На місяць ви занурюєтеся в інший світ, виринаючи з нього тільки для роботи і сну, і він прекрасний тим, що в ньому можливо абсолютно все. Двічі вигравши Mission: Szitizen розумієш, що будь-які рамки і межі – тільки в твоїй голові, і це дарує справжнє відчуття свободи!»