Перші імена анонсовано!

Thu Dec 15 20:47:45 2016

Сігетці! Перші імена оголошено! Це тільки початок анонсів лайн-ап Sziget 2017, тож очікуйте набагато більше на початку наступного року! Атмосфера сцен Main Stage, A38 та Arena вже наповнюється цікавими виконавцями! Перегляньте!

Не всі знають, що програма Sziget розподілена на більше ніж 50 майданчиків! Виступи відбуваються вдень та вночі, а також, що дуже важливо – вечірка не закінчується ніколи і ви можете танцювати або насолоджуватись музикою цілодобово. Тож, не очікуйте тільки хедлайнерів та топ-зірок – цікавтесь та вивчайте бескінечну програму Острова Свободи. І не забувайте, що квитки зі знижкою доступні в продажу до 31 грудня!

Main Stage

Центральна локація острова та найбільша сцена фестивалю, яку неодмінно треба побачити! Main Stage вже точно прийматиме виступи Tom Odell, Two Door Cinema Club, а також Major Lazer! А дивовижне заключне шоу в 2017 році у супроводі феєрверків, лазерного шоу та спецефектів дадуть Dimitri Vegas & Like Mike. Це буде божевільна прощавальна вечірка Sziget! Хедлайнери та інші виконавці сцени ще будуть оголошені – слідкуйте за новинами!

A38

Гігантський тент, названий в честь відомого клубу A38 в Будапешті – це найяскравіший музичний досвід, який ви тільки можете отримати! Тут ви зможете розпочати свій фестивальний день вже з 16:00 та залишатись аж до 5 ранку! Вже анонсовані виконавці: Kensington, Bad Religion, DJ Shadow, Mac DeMarco, Oh Wonder, Vince Staples, GusGus та GTA! Цей майданчик дуже інтенсивний, тож очікуйте на багато інших імен в його лайн-ап!

Arena

Центр вечірок електронної музики, де тент наповнений енергією діджеїв зі світовими іменами! Вечірки розпочинаються приблизно о 9 вечора і якщо ви хардкорний фанат електронної музики, ви не залишитее їх аж до самого світанку! Виступи Oliver Heldens та W&W вже підтверджені, і ви можете очікувати значно більше дуже скоро! Слідкуйте за новинами!

 

Коли наступний анонс?

Серія анонсів виконавців фестивалю вже розпочалась. Сотні артистів і програм будуть оголошені протягом наступних місяців. Не забувайте, що крім музики на Sziget існує дуже багато інших розваг! Буде чудово!

 

Відчуй атмосферу Sziget!