Новини

Українці перемогли в грі Mission:Szitizen by Viber!

Команда друзів із Києва Ginger's Witnesses перемогла в міжнародній грі Mission:Szitizen by Viber – віртуальній битві за унікальні призи від Sziget, одного з найбільших фестивалів Європи.

Оприлюднено детальний розклад програми

Привіт сігетці! Ми розпочинаємо викладати детальний розклад програми фестивалю Sziget!

The Chainsmokers на Sziget2017!

Sziget радий вітати The Chainsmokers в своєму лайн-апі! Детальний розклад виступів буде оприлюднено вже дуже скоро, тож ви зможете розпочати підготовку до свого незабутнього тижня на Sziget!

Atomic Simao перемогли в конкурсному відборі на сцену Sziget 2017

Завершився конкурсний відбір серед українських гуртів на сцену Sziget 2017. Переможцем став гурт Atomic Simao. Саме він представить Україну цього року на одному з найбільших фестивалів Європи в Будапешті.

Визначено фіналістів Конкурсного відбору на сцену Sziget 2017

Конкурсний відбір на сцену одного з найбільших фестивалів Європи – Sziget – наближається до завершення і оголошує фіналістів. 30 квітня на фіналі у клубі Sentrum виступлять Zetetics, Atmasfera і Detach, які отримали найбільше підтримки від фанів за результатами голосування на сайті. Спільний вибір зробили і 12 поважних музичних експертів – до обраних фанами приєднаються гурти O.Torvald, Atomic Simao і The Cancel Band.

Björn Dixgård (Mando Diao) стане членом журі Конкурсного відбору на Sziget Festival

Фронтмен шведського рок-гурту Mando Diao, вокаліст і гітарист Björn Dixgård, стане дванадцятим членом журі, яке поряд з фанами обере фіналістів і переможця Конкурсного відбору серед українських гуртів для виступу на сцені Sziget2017.

Högni Egilsson в журі конкурсного відбору на сцену Sziget 2017!

Український гурт для виступу на сцені Sziget 2017 обере співак і композитор із казкової Ісландії – Högni Egilsson. У складі журі конкурсного відбору, який триває зараз на сайті  http://sziget.bigmir.net/ , ним буде обрано топ-3 з учасників і переможець із фіналістів конкурсу.

Тижневий або 5-денний квиток?

Досі не визначилися який квиток обрати? Яка різниця між Тижневим та 5-денним квитками? Прочитайте щоб дізнатися подробиці!

Спеціальні послуги для сігетців, що користуються інвалідними візками

Ви користувач інвалідного візка та вам потрібна поміч під час вашої Sziget-пригоди? Приїздіть на Sziget наодинці і ми направимо вас на цьому шляху!

P!NK виступить на Sziget

Ми неймовірно раді знову прийняти виступ P!NK на Острові Свободи. Вона відкриє перший хедлайнерський слот фестивалю 9 серпня 2017 року. Квитки зі знижкою до 31 травня.