Hírek

452 000 сігетців на #Sziget2017

Сігетці, ви прекрасні! Дякуємо за неймовірний фестиваль та атмосферу! Ви знову зробили Sziget незабутнім! Побачимося в 2018 році!

МАУ дарують квитки та переліт на Sziget-вікенд!

Міжнародні Авіалінії України дарують квитки на Sziget-вікенд з перельотом Київ-Будапешт-Київ!

Триденний квиток на Sziget – новинка для тих, хто планує провести вихідні в Європі

Напередодні ювілею фестиваль Sziget спільно з Агенцією туризму Угорщини представив новий тип вхідних квитків – для тих, хто бажав би провести 3-денний вихідний у Будапешті і скуштувати при цьому атмосферу Sziget, одного з найкращих великих фестивалів музики та мистецтва в Європі. 

Українці перемогли в грі Mission:Szitizen by Viber!

Команда друзів із Києва Ginger's Witnesses перемогла в міжнародній грі Mission:Szitizen by Viber – віртуальній битві за унікальні призи від Sziget, одного з найбільших фестивалів Європи.

Оприлюднено детальний розклад програми

Привіт сігетці! Ми розпочинаємо викладати детальний розклад програми фестивалю Sziget!

The Chainsmokers на Sziget2017!

Sziget радий вітати The Chainsmokers в своєму лайн-апі! Детальний розклад виступів буде оприлюднено вже дуже скоро, тож ви зможете розпочати підготовку до свого незабутнього тижня на Sziget!

Atomic Simao перемогли в конкурсному відборі на сцену Sziget 2017

Завершився конкурсний відбір серед українських гуртів на сцену Sziget 2017. Переможцем став гурт Atomic Simao. Саме він представить Україну цього року на одному з найбільших фестивалів Європи в Будапешті.

Визначено фіналістів Конкурсного відбору на сцену Sziget 2017

Конкурсний відбір на сцену одного з найбільших фестивалів Європи – Sziget – наближається до завершення і оголошує фіналістів. 30 квітня на фіналі у клубі Sentrum виступлять Zetetics, Atmasfera і Detach, які отримали найбільше підтримки від фанів за результатами голосування на сайті. Спільний вибір зробили і 12 поважних музичних експертів – до обраних фанами приєднаються гурти O.Torvald, Atomic Simao і The Cancel Band.

Björn Dixgård (Mando Diao) стане членом журі Конкурсного відбору на Sziget Festival

Фронтмен шведського рок-гурту Mando Diao, вокаліст і гітарист Björn Dixgård, стане дванадцятим членом журі, яке поряд з фанами обере фіналістів і переможця Конкурсного відбору серед українських гуртів для виступу на сцені Sziget2017.

Högni Egilsson в журі конкурсного відбору на сцену Sziget 2017!

Український гурт для виступу на сцені Sziget 2017 обере співак і композитор із казкової Ісландії – Högni Egilsson. У складі журі конкурсного відбору, який триває зараз на сайті  http://sziget.bigmir.net/ , ним буде обрано топ-3 з учасників і переможець із фіналістів конкурсу.