Новини

Sziget отримав звання «Улюбленого фестивалю артистів»

Фестиваль Sziget пишається своїми багатьма нагородами, але визнання європейською фестивальною сценою завжди робить нас особливо щасливими! 11 січня в Гронінгені на церемонії European Festival Awards, Sziget отримав звання "Улюбленого фестивалю артистів"!

Загадай новорічне бажання!

Отримай максимум від фестивалю Sziget 2017 та загадай щось дуже божевільне та креативне! Деякі бажання неодмінно збудуться в серпні! Тож, подумай та дай нам знати!

Перші імена анонсовано!

Сігетці! Перші імена оголошено! Це тільки початок анонсів лайн-ап Sziget 2017, тож очікуйте набагато більше на початку наступного року! Атмосфера сцен Main Stage, A38 та Arena вже наповнюється цікавими виконавцями! Перегляньте!

Переможці акції "Sziget на Новий рік"

Оголошено 25 переможців акції “Sziget на Новий рік”! Перегляньте свою поштову скриньку та шукайте себе у списку за посиланням!

Квиток на Sziget – найкращий подарунок!

Любі сігетці! Подарунки — це піклування!  Подаруйте на новорічні свята своїм близьким неповторний досвід Sziget, щоб вони дізнались яким чудовим може бути тиждень фестивальної відпустки! Знижка на квитки діє до 31 грудня, але якщо ви придбаєте Тижневий або 5-денний квиток до опівночі 12 грудня, ви отримаєте шанс виграти додатковий квиток для вашого друга або коханої людини! Всього буде 25 щасливчиків, що отримають такий подарунок до свят.

Афтермуві #sziget2016 вже тут!

Коментарі не потрібні – просто перегляньте та відчуйте ще раз неймовірну атмосферу #sziget2016! Не дочекаємось побачити вас всіх в 2017 році! Буде ще краще!

Sziget-стікери для Viber вже доступні

Тепер Sziget має власні стікери для Viber! Чудове доповнення до ваших розмов з друзями! Завантажуйте та приєднуйтесь до офіційного чату, в якому працівники Sziget розкажуть цікаві новини!

Офіційне афтермуві #sziget2016 вийде 25 листопада

П'ятниця, 25 листопада – прем'єра офіційного афтермуві #sziget2016! Запишіть дату та чекайте на відео!

Проживання на Sziget

Фестиваль Sziget – 7-денна подія, тож знайти місце для відпочинку від нескінченної вечірки є дуже важливим завданням. На щастя, Sziget пропонує багато варіантів проживання на будь-який смак прямо на території фестивалю. Якщо ж ви бажаєте зупинитись в готелі, Будапешт також має що запропонувати. Перегляньте всі варіанти проживання на острові нижче!

Акція Szitizen Prime для #sziget2017

Стань Szitizen Prime на #sziget2017 та святкуй 25-й Sziget разом з нами! Szitizen Prime – перші сігетці, що планують свій фестиваль заздалегідь! На цей раз Szitizen Prime мають змогу придбати квитки із суттєвою знижкою та отримати Szitizen Prime пакунок, повний подарунків, що надійде поштою ще до Нового Року! Більш того: кожен Szitizen Prime стає учасником розіграшу VIP призів! Ви готові???