Якщо ви придбали або збираєтесь придбати квитки у нашому інтернет-магазині та потребуєте допомоги - будь ласка, зверніться до служби підтримки.

Для отримання інформації про квитки натисніть тут.

Основні речі, які потрібно знати про ваш квиток:

 • Ваш квиток (онлайн-ваучер) буде замінено на фестивальний браслет на вході. Будь ласка, не забудьте взяти із собою закордонний паспорт для проходження процесу реєстрації, адже ви зможете отримати браслет лише після його персоналізації.
 • Вся інформація щодо вашого квитка міститься у коді на квитку - не впевнені, які саме послуги входять до вашого квитка?
 • Елетронні ваучери не персоналізовані та не прив'язуються до особи, тож перша людина, що надає код на квитку отримує браслет. Проте, з цього року персоналізуються фестивальні браслети. Саме тому ми впроваджуємо процес реєстрації, під час якого вам потрібно буде надати свій закордонний паспорт.
 • У випадку шахрайства (наприклад, якщо хтось зайшов з вашим кодом раніше), Sziget не зобов'язується надати новий квиток або браслет навіть власнику роздрукованого квитка. Sziget не несе відповідальності у разі шахрайства.
 • Тримайте ваш код у безпечному місці та не дозволяйте нікому робити копії або фотографії вашого квитка

Браслети:

 • Ви можете отримати фестивальний браслет лише після надання вашого закордонного паспорту. Детальна інформація про процесс реєстрації!
 • Браслети вважаються дійсними лише якщо вдягнуті на зап'ясток
 • Браслети, що пошкоджені, склеєні, порізані, незастібнуті або застібнуті значно ширше зап'ястка вважаються недійсними!
 • Браслети не підлягають передачі іншим особам
 • Пошкоджені та загублені браслети не підлягають заміні

Фальсифікатори квитків та ті, хто беруть участь у фальсифікації, будуть переслідуватися за законом. 

Будь ласка, зауважте, що організатори залишають за собою право змінювати програму.

Ви можете відразу придбати квитки у нашому інтернет-магазині.

Також ви можете купити квиток на місці, розрахувавшись готівкою або банківською карткою, але ми радимо вам придбати його заздалегідь за зниженою ціною, щоб уникнути довгих черг біля входу. Не забудьте взяти із собою свій закордонний паспорт, адже він знадобиться щоб отримати фестивальний браслет! Детальна інформація про процес реєстрації!

У разі, якщо вам потрібна віза, щоб приїхати до Угорщини і відвідати фестиваль Sziget, ми радимо вам наступне:

Ознайомтесь з інформацією щодо отримання туристичної візи для громадян України у відповідному розділі нашого сайту.

Консульство зазвичай приймає Тижневий квиток (з кемпінгом) як доказ наявності житла, яке необхідне для отримання візи. У разі, якщо це не спрацювало і ваш запит був відхилений, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Якщо у вас є проблеми з тим, щоб дістатися до консульства, вам слід спробувати отримати візу через нашого туристичного партнера.

"Мирні" домашні тварини (як правило, такими вважаються: собаки, тхори, деякі види мишей) можуть входити на територію Sziget у супроводі їх власника.

Для входу на Острів вам неодмінно знадобиться код (штрих-код, QR-код), що міститься на вашому електронному ваучері. Не забудьте його взяти! Якщо ви маєте його на вашому сматрфоні у форматі PDF — це також підійде! Під час реєстрації на вході на фестиваль, починаючи з цього року ви маєте надати ваш закордонний паспорт для отримання фестивального браслету! Ознайомтесь з процесом реєстрації та не забудьте свої документи!

Будь ласка, зверніть увагу, що квитки не підлягають поверненню. Але ви можете передати квиток вашим друзям або іншій особі, так як квитки не є персоналізованими.

На Острові Свободи ми раді вітати навіть найменших сігетців! Дітям віком до 11 років (дата народження після 16 серпня 2006 р.) можна входити на острів безкоштовно, але вони мають вдягнути дитячий фестивальний браслет. Дорослий, що супроводжує дитину має написати свій номер телефону та ім'я дитини на браслеті. Дитячий браслет можна буде отримати на вході на фестиваль.

Діти віком до 14 років можуть входити і перебувати на території тільки разом з дорослими. Дитячий фестивальний браслет також обов'язковий і для цієї вікової групи.

На острові також доступний Family кемпінг для спокійного сімейного відпочинку. Деталі тут!

З 2016 року з'явиться нова додаткова процедура реєстрації під час входу на фестиваль Sziget. Дана процедура буде проведена перед тим як ви отримаєте свій фестивальний браслет.

Реєстрація на вході забезпечить персоналізацію фестивальних браслетів. Ваш електронний ваучер (квиток зі штрих-кодом/QR-кодом), який ви отримали на електронну адресу після придбання квитка на Sziget не прив'язаний до конкретної особи (не містить ім'я), тож під час обміну ваучера на фестивальний браслет наші співробітники попрохають вас надати закордонний паспорт для обробки.

Процес персоналізації дуже важливий для забезпечення безпеки на фестивалі, адже ми можемо відслідкувати осіб, що знаходяться в міжнародному розшуку або перебувають під спостереженням. Дані, що будуть зіскановані з вашого паспорту будуть оброблені та збережені відповідно до законів про захист особистих даних Республіки Угорщина та ЄС.

 

FAQ:

Чи потрібно надати якийсь документ при вході на Sziget?

 • Вам знадобиться ваш електронний ваучер (квиток, що ви отримали на елетронну пошту, що містить штрих-код або QR-код) та ваш закордонний паспорт.

 

Що станеться якщо я забуду паспорт або загублю квиток?

 • Ми дуже сподіваємось, що цього не станеться і ви подорожуєте із паспортом. Але, в разі будь-яких проблем з документами, ви завжди зможете звернутись в спеціальні каси, відмічені як "Problematic Ticket", де вам спробують допомогти.

 

Що мені робити, якщо я не маю елетронного квитка і хочу придбати його на місці?

 • Процедура реєстрації залишається такою ж – під час придбання квитка в касі "Tickets" вас попрохають надати закордонний паспорт для персоналізації фестивального браслета. Проте, ми рекомендуємо придбати ваш квиток заздалегідь, адже вони розпродаються дуже швидко.

 

Вхід на фестиваль тепер займатиме більше часу?

 • Ми працюємо над покращеннями та вживаємо всіх можливих заходів, щоб зробити вхід на фестиваль якомога швидшим. Процедура реєстрації не вплине на звичний час входу на фестиваль.

 

Де на території острова я можу залишити свої документи в безпеці?

 • Ми рекомендуємо придбати камеру схову. Ви зможете користуватись нею весь термін фестивалю.

 

Я вже приїздив на Sziget раніше. Чи зміниться процесс входу на фестиваль для мене?

 • Раніше вам не потрібно було надавати паспорт при отриманні браслета. З цього року, обміняти електронний ваучер на фестивальний браслет можна буде лише показавши ваш закордонний паспорт. Тож, в минулі роки дуже часто сігетці отримували браслети одразу і для своїх друзів, але теперь це буде неможливо – для персоналізації браслета кожен матиме пред'явити свій паспорт.

Мета управління даними полягає в забезпеченні особистої безпеки відвідувачів, які відвідують Sziget та його правовою основою є згода відвідувачів прийняти участь в процесі реєстрації. Sziget Ltd видаляє записані дані після 72 годин після офіційного закриття фестивалю, за винятком випадків, написаних в пункті 4.5 Правил захисту персональних даних (Data Protection Policy). Записані дані не передаються третім особам, крім випадку запиту від органів влади. Правила захисту персональних даних наведені за посиланням.

 • Алкоголь: алкоголь у будь-який кількості забороняється
 • Заборонені ліки, наркотики та інші стимулятори: будь ласка, не треба...
 • Газові горілки або балони: приготування їжі на фестивалі заборонено, ми пропонуємо безліч варіантів смачної їжі.
 • Піротехніка: немає потреби, ми готові вас вразити нашими піротехнічними шоу
 • Скляні предмети: дуже небезпечно....
 • Колючі та ріжучі предмети: ​досить зрозуміло
 • Парасольки: будь ласка, візміть замість них дощовики
 • Будь-які предмети, що можуть зашкодити здоров'ю інших: згідно з діючими законами, категорично забороняється приносити предмети, що загрожують безпеці громадськості (ножі з лезом довше ніж 8 см, розкладні ножі, газові балончики, кийки, і т.д.) Предмети такого роду мають бути передані службі охорони на вході до фестивалю, задля їх перевірки

Якщо ви не впевнені щодо деяких предметів, які ви хочете принести на острів, будь ласка, зв'яжіться із службою підтримки , щоб уникнути незручностей на вході.

 • Їжу: ви можете приносити свою власну їжу на територію, але переконайтеся, що її кількість не перевищує комерційну. Також, на території фестивалю будуть присутні різноманітні магазини та багато продуктових кіосків і барів!
 • Напої: можуть бути принесені безалкогольні напої у такій кількості: 1 пластикова пляшка /максимум 2,5 л на 1 сігетця
 • Тютюнові вироби: дозволяється максимум 20 пачок цигарок, 10 пачок сигарілл та 10 штук сигар на 1 сігетця
 • Ваш електронний ваучер (квиток зі штрих-кодом/QR-кодом) та ваш закордонний паспорт!
 • Водонепроникний намет, спальний мішок, матрац, ліхтарик і батарейки...але, якщо ви все ж таки забули їх, ми маємо чудовий магазин кемпінг товарів на території фестивалю!
 • Закрите взуття, сандалі або шльопанці
 • Засоби гігієни, рушник, лейкопластир, бактерицидний засіб, ліки, необхідні для постійного прийому, миючий засіб
 • Кашкет, сонцезахисні окуляри, дощовик, теплий одяг, шкарпетки, купальний костюм
 • Лосьйон для засмаги, крем від комарів та комах

Безпека та охорона завжди були серед головних приорітетів фестивалю Sziget, та без сумніву обов'язкові для заходу, що прймає більше 500 000 відвідувачів. Ми постійно працюємо над адаптацією Техніки безпеки та здоров'я, що створена на базі суворих правил. Як заходи та проблеми безпеки змінюються час від часу, ми також повинні зосередитись перед на нових викликах. Територія фестивалю буде постійно перевірятись до та під час проведення фестивалю, в той час як системи відеоспостереження контролюватимуть події. Для гарантії безпеки кожного відвідувача, на території фестиваля будуть присутні персонал служби безпеки з більше ніж 800 працівників, а також міжнародна та національна поліція. Ми тісно співпрацюємо з усіма відповідними органами, такими як контртерористична група, поліція, рятувальна служба та міжнародними організаціями.

Чим ви можете допомогти?

 • Будь ласка, перевірте заздалегідь ваші речі на предмет заборонених, так як під час перевірки безпеки перед входом на фестиваль охорона вилучить будь-які речі, що вважаються небезпечними для інших сігетців.
 • Sziget має нову систему реєстрації, в ході якої кожен відвідувач повинен надати дійсне посвідчення особи (паспорт) для ідентифікації. Переконайтесь, що ви взяли з собою паспорт, так як він буде також необхідним для отримання фестивального браслету. Ми будемо тримати вас в курсі всіх важливих новин.

Ми дякуємо вам за розуміння цих правил та принципів і розраховуємо на те, що ми зможемо почати і закінчити #sziget2017 в рамках взаємного співробітництва. Ми робимо все можливе, щоб тримати вас у безпеці і зробити вашу фестивальну відпустку бездоганною та чудовою! До зустрічі!

На фестивалі Sziget діє безготівкова система платежів, тож коли вам потрібно заплатити за ваші напої, їжу, сувеніри, будь-що — ви можете використати вашу безконтактну платіжну картку MasterCard® або Maestro®, або ж отримати фестивальну картку Festipay офіційного сервісу безготівкових платежів на всіх фестивалях Sziget Cultural Management.

Вхід до покращених кемпінгів (VIP / Apero / Alternativa / Siesta / Bridge / Family)

 • Ви отримаєте ваш кемпінг-браслет на вході до кемпінг-зони! Тобто, не разом з вашим фестивальним браслетом для входу на фестиваль. 
 • До ваших послуг персонал на рецепції, що відповість на ваші питання цілодобово!
 • Час відкриття: неділя, 6 серпня, 18:00 (щоб потрапити раніше вам потрібен окремий квиток раннього заселення)
 • Ви маєте звільнити кемпінг-зону до 08:00 в середу, 16 серпня
 • Якщо ви знайдете небезпечний предмет або тварину (змію, осу, собаку без власника) на території фестивалю, будь ласка, повідомте про це на рецепцію! 

Встановлення намету

 • Будь ласка, дотримуйтесь таких правил:
 • Намет на 1-2 особи - займайте не більше 2x2 метрів площі
 • Намет на 3-4 особи - займайте не більше 4x2 метрів площі
 • Встановлюйте намети поряд, а не колом
 • Павільйони заборонені
 • Резервування місця не дозволяється - місця для намету займаються за принципом "хто перший прийшов"
 • Дотримуйтесь інструкцій персоналу!

Передплачені кемпінг принади:

 • Передплачені кемпінг-принади, такі як набір для кемпінга, надувні матраци, простирадла, туристичні коврики, ковдри та спальні мішки можна отримати в пункті Camping Service Point, що знаходиться посеред Sziget City Center поряд з інформаційним пунктом
 • Якщо ви не повідомите про пошкодження, заподіяні передплаченим предметам, ми вирахуємо їх з компенсації при поверненні

До вашого відома:

 • Якщо ви знайдете чужі речі, будь ласка, віднесіть їх в Бюро знахідок (Lost&Found) в точці Sziget City Center, щоб власник зміг потім їх забрати
 • Ви можете зарядити свої пристрої в спеціальних пунктах, що будуть відмічені на карті
 • Навмисна шкода, заподіяна власності відвідувачів або фестивалю Sziget, буде мати юридичні наслідки та призведе до анулювання фестивального браслету!
 • Будь ласка, поважайте інших сігетців! Якщо ваша поведінка буде заважати іншим сігетцям (гучна музика, крики, агресія, тощо), організатори можуть попросити вас залишити Острів

Насолоджуйтесь!

На території фестивалю буде кілька магазинів, де ви зможете придбати найважливіші речі, які можуть вам знадобитися.

Sziget відомий своєю затишною і приємною атмосферою кемпінг-братерства. Станьте частиною цього та знайдіть хороших друзів — привітайтеся зі своїми сусідами! Зазирніть у ранок на Sziget 2013

Розміщуйтеся у разом з дітьми у нашому спеціальному Family кемпінгу!

Оцініть досвід найменших сігетців на Sziget 2013

Ми маємо декілька варіантів паркування на самому острові та навколо у місті, тож ви неодмінно зможете обрати зручне місце для вашого авто! Більше інформації та варіанти паркування згодом!

Будь ласка, майте на увазі, що суворо заборонено розпалювати багаття по всій території фестивалю! Також забороняється приносити газові балони та використовувати їх для приготування їжі. Якщо у вас з’явиться бажання провести час у затишку біля вогнища, будь ласка, відвідайте нашу офіційну локацію Campfire, де можна буде насолодитися приємною музикою та унікальною атмосферою.

Зауважте, що на території кемпінгу немає доступних електричних розеток, і ми просимо вас не приносити із собою на Острів генератори енергії. Ви зможете заряджати ваші найважливіші пристрої у спеціальних пунктах зарядки на території фестивалю. 

Туалети розташовані у декількох точках на території фестивалю. Ми дуже просимо вас не використовувати дерева, кущі та зелені зони як туалети. Душовими можна скористатися тільки за наявності Тижневого квитка, 5-денного квитка або Денного квитка на два дні поспіль. Будь ласка, залишайте душові та туалети якомога чистішим і спробуйте уникнути надмірної витрати води.

У зоні душових кабін є дзеркала, а також електричні розетки, щоб скористатися феном, випрямлячем для волосся, тощо.

Обираючи місце розташування свого намету, будь ласка, уникайте великих пішохідних доріжок та місцевостей, через які пролягають маршрути службового транспорту.

Ми дуже вас просимо дотримуватися цих інструкцій стосовно розмірів наметів: 

 • Намет на 1-2 людини: 2 x 2 метри
 • Намет на 3-4 людини: 4 x 2 метри

Зверніть увагу, що альтанки (наприклад намети для вечірок з або без бічних стінок) допускаються тільки в зоні з достатньою місткістю для інших відпочиваючих.

Водопровідна вода на фестивалі Sziget придатна для споживання (вона також доступна у туалетних та душових блоках). Якщо вода непридатна для споживання — ми сповіщаємо про це інформаційною табличкою.

З вашим Тижневим або 5-денним квитком, що включають кемпінг, розміщення намету відбувається за принципом «хто перший прибув». Крім того, якщо у вас наявні два або більше Денних квитка на декілька днів поспіль, ви також маєте право на розташування свого намету на Острові!

Будь ласка, перевірте всі наявні можливості розташування на фестивалі та обирайте різні варіанти покращення вашого кемпінга! Покращення також включають у себе посилену охорону та кілька варіантів обслуговування в районі кемпінгу.

Якщо ви залишаєтесь у місті і плануєте їздити на Sziget громадським транспортом, сплануйте ваш маршрут за допомогою сервісу від транспортної компанії Будапешта. З вашим абонементом Sziget-Budapest Citypass ви зможете пересуватись значно простіше!

Найближча до Sziget зупинка громадського транспорту – станція Filatorigát міської електрички HÉV (лінія H5). Інтервал руху поїзда – кожні 10 хвилин вдень, та 15-20 хвилин вночі. 

Якщо ви приїзждаєте на Sziget автомобілем, вам неодмінно знадобиться паркінг!
Інформація стосовно варіантів паркування буде доступна згодом! 
Будапешт складається з трьох основних залізничних станцій: Nyugati Pályaudvar, Keleti Pályaudvar, Déli Pályaudvar. Від будь-якого з цих вокзалів можна легко дістатися до Sziget громадським транспортом. Сплануйте найкращий маршрут до фестивалю через сервіс BKK (транспортна компанія Будапешта). Абонемент Sziget-Budapest Citypass також стане вашим помічником для пересування по Будапешту! Більше інформації про абонемент згодом.
 
Але ось вам деякі поради:
 
З вокзалу Nyugati (20-25 хвилин):
 1. Сядьте на трамвай № 4-6 (прямо навпроти вокзалу) в сторону Széll Kálmán Tér. Вийдіть на третій зупинці – Margit Híd-Budai Hídfő. Ви потрапите на чудовий міст на Дунаї – Margid Hid. З правої сторони ви побачите острів Маргарет, а на іншій стороні – дивовижну будівлю Парламенту та Замок Буда!
 2. На зупинці Margit Híd-Budai Hídfő спустіться сходами вниз до станції міської електрички HÉV, що прямує в сторону Szentende / Békásmegyer. Зупинка фестивалю Sziget зветься Filatorigát (4-а зупинка). Вийдіть на ній та рухайтесь разом з натовпом до входу на фестиваль!

З вокзалу Keleti (40-45 хвилин):

 1. Знайдіть знак метро та спустіться в нього. Вам потрібна червона лінія M2 у напрямку Déli Pályaudvar. Насолоджуйтесь комфортною поїздкою з кондиціонером до станції Batthyányi Tér (5-а зупинка).
 2. На станції Batthyányi Tér пересядьте на міську електричку HÉV (це кінцева) і прямуйте до станції Filatorigát (5-а зупинка). Вийдіть на ній та рухайтесь разом з натовпом до входу на фестиваль!

З вокзалу Déli (25-30 хвилин):

 1. Знайдіть знак метро та спустіться в нього. Вам потрібна червона лінія М2 у напрямку Örs Vezér Tér. Насолоджуйтесь комфортною поїздкою з кондиціонером до станції Batthyányi Tér (2-а зупинка).
 2. На станції Batthyányi Tér пересядьте на міську електричку HÉV (це кінцева) і прямуйте до станції Filatorigát (5-а зупинка). Вийдіть на ній та рухайтесь разом з натовпом до входу на фестиваль!

 

Літаки в Будапешт прибувають до аеропорту Liszt Ferenc (BUD). З аеропорту можна легко дістатися до Sziget автобусом-шатлом, яким ви можете скористатися безкоштовно за наявності абонементу Sziget-Budapest Citypass.
Ці шатли будуть курсувати від аеропорту (Термінал 2) до фестивалю Sziget (вхід біля мосту H-Bridge) з 8 по 12 серпня кожні 30 хвилин з 08:45 до 00:45. 17 серпня автобуси-шатли будуть відправлятись з фестиваля (від мосту H-Bridge) до аеропорту (Термінал 2) з 03:00 до 14:00 кожні 10-20 хвилин.
 
Якщо ви не маєте абонемента Citypass, ви можете дістатись фестивалю на автобусах MiniBUD, офіційних шатлах аеропорту. 
 
Також ви можете дістатись міста на автобусі № 200E, що йде до кінцевої зупинки метро лінії M3. Більше інформації про громадський транспорт Будапешта тут!

На прекрасному острові повному чудес у самому серці Будапешта!

Угорщина, м. Будапешт, Óbudai-sziget (Острів Обудаї).

 

Будапешт – велике місто з дуже широкою транспортною мережею. Фестиваль Sziget знаходиться прямо на зупинці Filatorigát  HÉV (приміська залізниця – H5).
 
Корисна інформація: Трамвай №6 та автобуси №901 та №918 курсують всю ніч протягом фестивального тижня з частішим інтервалом!
 
Ми радимо залишити свій автомобіль на одній із офіційних парковок Sziget і дозволити собі випити пива в одному зі зруйнованих барів у центрі міста. Легко пересувайтеся містом за допомогою громадського транспорту, так як це набагато простіше та комфортніше. 

Приїздіть велосипедною доріжкою вздовж набережної Дунаю (з боку Буди), а ми подбаємо про ваш велосипед безкоштовно, поки ви проводите час на фестивалі Sziget. На час фестивалю велосипедні маршрути, сполучені з Sziget можуть бути змінені з міркувань безпеки. Про зміни велосипедних маршрутів ми проінформуємо вас на початку серпня!

В цьому році вже вдруге асоціація Let's go out! організовує безкоштовну послугу допомоги на фестивалі Sziget для тих, хто користується інвалідними візками або обмежені в рухливості.
Високопрофесійний колектив асоціації візьме на себе ваші потреби та допоможе під час вашого перебування на Sziget!
Якщо ви приїдете з другом, що допомогає вам, ви все одно можете зв'язатися з асоціацією, щоб провести час по максимуму на острові!

Як зареєструватися?

Відправте лист на електронну скриньку hello@mozduljunkki.hu (англійською мовою) та вам буде надісланий реєстраційний пакет. У вас також є можливість зустрітися з персоналом до початку фестивалю!
Кількість учасників обмежена, тож не баріться з реєстрацією!

Більше інформації та фотографії з минулого року на Sziget: www.mozduljunkki.hu