Sziget 25 Cruisin

Що таке „Sziget 25 – Cruisin”?

Учасники Sziget 25 Cruisin зможуть відкрити для себе Будапешт в особливий та захоплюючий спосіб! Елегантне судно "Europe" пропонує розваги для кожного: відпочинок на кріслах-мішках, споглядаючи величні пам'ятки міста, або шалену вечірку прямо на борту. Всі пасажири зможуть помилуватися всесвітньо відомою панорамою Будапешта, мостами, пропливаючи під ними, або віковими будівлями на набережній, відриваючись на вечірці посеред Дунаю.

Чому варто стати учасником?

Ми гарантуємо комфорт протягом усієї подорожі, що означає, що ви можете потрапити на судно як в самому центрі міста (Batthyányi tér), так і з причалу на території фествалю. А після вечірки ви зможете скористатися трансфером на автобусі (за додаткову платню), що відвезуть вас назад на Sziget. Екскурсійне судно пропонує такі пейзажі Будапешта, які ви ніколи не бачили раніше, і все це під час відпочинку на лежаках – гарантовано незабутні враження! Краєвиди, розважальна програма та ритм хаус-музики неодмінно захоплять вас.

Що в цьому особливого?

Ви будете переповнені унікальним досвідом та можливостями на цьому судні. Центральна частина Будапешта відкриється під таким кутом, який мало хто мав змогу побачити. Цей ексклюзивний екскурсійний тур також доповнить ваш гастрономічний досвід – на борту пропонуються їжа та крафтове пиво. Ми не здивуємося, якщо це стане одним із найкращих спогадів про ваш Sziget, тому що те, що ви отримаєте на борту, можливо, ніколи не повториться!

Маршрут протягом 9-13 серпня

10:00 – 11:00 : Посадка на судно на Batthyányi tér/ Szilágyi Dezső tér
11:00 – 12:00 : Відправлення від Szilágy Dezső Square
12:00 – 13:00 : Посадка на судно на причалі Sziget
13:00 – 17:00 : Cruisin тур - (Sziget – кінець острова Sziget - міст Rákóczi Bridge (залежить від рівня води) - Batthyányi Square/Szilágyi Dezső Square.
17:00 – 18:00 : Прибуття на Batthyányi Square, де вас очікує трансфер автобусом* назад на фестиваль

*Будь ласка, зауважте, що вам буде потрібен окремий трансфер-квиток.

 

Придбай свій Cruisin квиток!