Hírek

Перегляньте нових виконавців

Нові імена в лайн-ап Острову Свободи:  The Prodigy, Lily Allen, Ska-P, La Roux та інші виконавці приймуть участь у фестивалі! Перегляньте вже анонсовану програму!

Sziget-Budapest CityPass: Ваш ключ до Будапешта

Отримайте максимум від вашої фестивальної відпустки: використовуйте всі можливості громадського транспорту в межах міста та насолоджуйтесь найкращими купальнями та пляжами, що може запропонувати вам Будапешт разом з цим спеціальним абонементом.

Нові імена в лайн-ап!

Організатори Sziget анонсували нові зіркові імена, що підтверджені до виступу на фестивалі у 2014 році. В самому сердці Будапешта побувають Macklemore & Ryan Lewis, Skrillex, Jake Bugg, London Grammar та багато інших.

Прикрась Острів Свободи

Створи символ Острову Свободи, скульптуру, інсталяцію або інше оформлення, що могло б стати чудовим елементом цьогорічного фестивалю! Sziget знову буде виглядати приголомшливо за допомогою митців з усіх куточків світу, до числа яких можете приєднатися і ви.

Приїжджай раніше, залишайся довше

Отримай максимум від своєї фестивальної відпустки! День 0 фестивалю Sziget (12 серпня) прикрасить виступ гурту Queens of the Stone Age та багатьох інших чудових виконавців, тож якщо ви вже придбали 5-денний квиток — радимо скористатися можливістю його покращення до тижневого квитка! А також, "Найкращий новий європейський фестиваль" B.my.Lake стане офіційним афтерпаті фестивалю Sziget, тому у вас тепер є можливість придбати комбіновані квитки на обидва фестивалі.

Sziget 2014: Перші імена!

Команда фестивалю Sziget з радістю повідомляє імена перших виконавців, виступи яких підтверджені у складі музичної програми цьогорічного Острову Свободи. Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo багато інших виконавців прибудуть цього літа на острів Обудаї у серці Будапешта.

Найкращий новий фестиваль – офіційне афтерпаті фестивалю Sziget

Церемонія нагород European Festival Awards завершилася з успіхом для угорської фестивальної сцени. Фестиваль B.my.Lake, нова сторінка портфоліо компанії Sziget Cultural Management, переміг у категорії “Найкращий новий фестиваль”, в той час як інші номіновані фестивалі: Sziget Festival, VOLT Festival та MasterCard Balaton Sound увійшли до списку найкращих фестивалів Європи.

Sziget серед найкращих в Європі

Організатори European Festival Awards щойно оприлюднили список фіналістів на звання кращого фестивалю за різними категоріями. З-поміж 360 фестивалів з 34 країн світу, Sziget Festival потрапив до десятки фіналістів у трьох категоріях!

Ранні ціни на квитки до 31 грудня

Готуйтеся до Sziget 2014 заздалегідь! Придбайте ваш квиток за зниженою ціною до 31 грудня!

Підсумкове відео: знайди себе

Рівно через 300 днів відчиняться ворота наступного фестивалю Sziget в Будапешті. Місце те саме, але на тиждень пізніше, що збільшує шанси на сильніший лайн-ап. Продаж квитків розпочинається 15 жовтня з особливих ранніх цін, що будуть діяти до кінця року.