Новини

Прикрась Острів Свободи

Створи символ Острову Свободи, скульптуру, інсталяцію або інше оформлення, що могло б стати чудовим елементом цьогорічного фестивалю! Sziget знову буде виглядати приголомшливо за допомогою митців з усіх куточків світу, до числа яких можете приєднатися і ви.

Приїжджай раніше, залишайся довше

Отримай максимум від своєї фестивальної відпустки! День 0 фестивалю Sziget (12 серпня) прикрасить виступ гурту Queens of the Stone Age та багатьох інших чудових виконавців, тож якщо ви вже придбали 5-денний квиток — радимо скористатися можливістю його покращення до тижневого квитка! А також, "Найкращий новий європейський фестиваль" B.my.Lake стане офіційним афтерпаті фестивалю Sziget, тому у вас тепер є можливість придбати комбіновані квитки на обидва фестивалі.

Sziget 2014: Перші імена!

Команда фестивалю Sziget з радістю повідомляє імена перших виконавців, виступи яких підтверджені у складі музичної програми цьогорічного Острову Свободи. Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo багато інших виконавців прибудуть цього літа на острів Обудаї у серці Будапешта.

Найкращий новий фестиваль – офіційне афтерпаті фестивалю Sziget

Церемонія нагород European Festival Awards завершилася з успіхом для угорської фестивальної сцени. Фестиваль B.my.Lake, нова сторінка портфоліо компанії Sziget Cultural Management, переміг у категорії “Найкращий новий фестиваль”, в той час як інші номіновані фестивалі: Sziget Festival, VOLT Festival та MasterCard Balaton Sound увійшли до списку найкращих фестивалів Європи.

Sziget серед найкращих в Європі

Організатори European Festival Awards щойно оприлюднили список фіналістів на звання кращого фестивалю за різними категоріями. З-поміж 360 фестивалів з 34 країн світу, Sziget Festival потрапив до десятки фіналістів у трьох категоріях!

Ранні ціни на квитки до 31 грудня

Готуйтеся до Sziget 2014 заздалегідь! Придбайте ваш квиток за зниженою ціною до 31 грудня!

Підсумкове відео: знайди себе

Рівно через 300 днів відчиняться ворота наступного фестивалю Sziget в Будапешті. Місце те саме, але на тиждень пізніше, що збільшує шанси на сильніший лайн-ап. Продаж квитків розпочинається 15 жовтня з особливих ранніх цін, що будуть діяти до кінця року.

Голосуй за Sziget!

Фестиваль Sziget знову номінований в категорії "Найкращий великий європейський фестиваль" на церемонії нагород European Festival Awards, тож ті сігетці, що хочуть допомогти команді організаторів можуть віддати свій голос за Sziget до 1 листопада.

Готуйтеся до Sziget 2014!

Навіть якщо ви ще не спланували для себе 2014 рік, ми вже маємо для вас важливу дату! Готуйтеся до наступного фестивалю Sziget, що проходитиме з 11 по 18 серпня 2014 року в Будапешті!

Згадай Sziget 2013!

Не вдалося відвідати Sziget? Пропустили один з виступів? Чи може ви хочете згадати як все було? Тепер ви можете переглянути виступи з фестивалю на офіційному YouTube-каналі Sziget. Розпочинаємо з Enter Shikari!