Новини

11 нових виконавців в лайн-ап

До, як завжди, яскравого лайн-апу фестивалю Sziget додані нові імена. Цього року   Madness, The Bloody Beetroots, Kelis   і багато інші виконавців приєднаються до престижної музичної програми Острова Свободи.

Blink-182 стане хедлайнером Дня -1

Довгоочікуваний концерт Blink-182 на Sziget нарешті відбудеться! Його датою стане 11 серпня (День -1). Інші нові імена в лайн-апі Sziget-2014 включатимуть Cee Lo Green, Jimmy Eat World і щойно офіційно підтверджених Casper, A Day To Remember і Fedde le Grand, які приїдуть до Будапешту, щоб зіграти в День 0. 

Новини лайн-ап: Outkast, Manic Street Preachers, The 1975

Організатори оголосили три нових імені в лайн-апі, тож Outkast, Manic Street Preachers та The 1975 офіційно приєднаються до вже анонсованих виступів.

Нові майданчики та програми

Sziget був вигаданий, щоб стати територією спілкування, місцем зустрічей і знайомств людей одне з одним. З першого ж фестивалю Sziget намагався слідувати цій місії, з однаковим інтересом розважаючи і великі, і маленькі групи відвідувачів. 

Місія:Сігетець

Розваги почнуться ще задовго до Sziget, так як команда організаторів вирішила розпочати міжнародну гру Місія:Сігетець, щоб надихнути найвідданіших шанувальників фестивалю Sziget показати себе всьому світові. 

Програма фестивалю поповнюється

До музичної програми фестивалю Sziget додано нові імена. Всі жанри будуть представлені цього року, тож такі артисти як Deadmau5, Axwell, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag будуть чудовим доповненням до анонсованих раніше виступів Queens of the Stone Age, The Prodigy, Placebo, Imagine Dragons та багатьох інших. Знижка на квитки діє до 30 квітня.

Проживання на Острові Свободи

Під час запальних та нескінченних вечірок на Острові Свободи вам неодмінно буде потрібен відпочинок. Перегляньте усі можливі варіанти проживання на фестивалі Sziget 2014!

Перегляньте нових виконавців

Нові імена в лайн-ап Острову Свободи:  The Prodigy, Lily Allen, Ska-P, La Roux та інші виконавці приймуть участь у фестивалі! Перегляньте вже анонсовану програму!

Sziget-Budapest CityPass: Ваш ключ до Будапешта

Отримайте максимум від вашої фестивальної відпустки: використовуйте всі можливості громадського транспорту в межах міста та насолоджуйтесь найкращими купальнями та пляжами, що може запропонувати вам Будапешт разом з цим спеціальним абонементом.

Нові імена в лайн-ап!

Організатори Sziget анонсували нові зіркові імена, що підтверджені до виступу на фестивалі у 2014 році. В самому сердці Будапешта побувають Macklemore & Ryan Lewis, Skrillex, Jake Bugg, London Grammar та багато інших.