Hírek

Запущено новий мобільний додаток!

Sziget запускає новий мобільний додаток для фестивалю 2014 року, що містить детальний розклад анонсованої програми. Лише 52 дні залишилось до початку фестивалю!

Підтверджено виступ Korn і NOFX!

Korn і NOFX нещодавно були додані до вже досить престижного лайн-апу Sziget Festival 2014. Це означає, що на сцені Main Stage всі міжнародні виступи вже затверджені. 

Програма сцени Europe Stage готова

Поєднання минулорічних сцен Mambo та Holland meets Hungary, що представлятиме справжню європейську музику. На фестивалі Sziget 2014 сцена  Europe Stage стане головним майданчиком для берлінської музичної сцени, але також познайомить вас з італійськими, нідерландськими, іспанськими та артистами з багатьох інших країн Європи.

11 нових виконавців в лайн-ап

До, як завжди, яскравого лайн-апу фестивалю Sziget додані нові імена. Цього року   Madness, The Bloody Beetroots, Kelis   і багато інші виконавців приєднаються до престижної музичної програми Острова Свободи.

Blink-182 стане хедлайнером Дня -1

Довгоочікуваний концерт Blink-182 на Sziget нарешті відбудеться! Його датою стане 11 серпня (День -1). Інші нові імена в лайн-апі Sziget-2014 включатимуть Cee Lo Green, Jimmy Eat World і щойно офіційно підтверджених Casper, A Day To Remember і Fedde le Grand, які приїдуть до Будапешту, щоб зіграти в День 0. 

Новини лайн-ап: Outkast, Manic Street Preachers, The 1975

Організатори оголосили три нових імені в лайн-апі, тож Outkast, Manic Street Preachers та The 1975 офіційно приєднаються до вже анонсованих виступів.

Нові майданчики та програми

Sziget був вигаданий, щоб стати територією спілкування, місцем зустрічей і знайомств людей одне з одним. З першого ж фестивалю Sziget намагався слідувати цій місії, з однаковим інтересом розважаючи і великі, і маленькі групи відвідувачів. 

Місія:Сігетець

Розваги почнуться ще задовго до Sziget, так як команда організаторів вирішила розпочати міжнародну гру Місія:Сігетець, щоб надихнути найвідданіших шанувальників фестивалю Sziget показати себе всьому світові. 

Програма фестивалю поповнюється

До музичної програми фестивалю Sziget додано нові імена. Всі жанри будуть представлені цього року, тож такі артисти як Deadmau5, Axwell, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag будуть чудовим доповненням до анонсованих раніше виступів Queens of the Stone Age, The Prodigy, Placebo, Imagine Dragons та багатьох інших. Знижка на квитки діє до 30 квітня.

Проживання на Острові Свободи

Під час запальних та нескінченних вечірок на Острові Свободи вам неодмінно буде потрібен відпочинок. Перегляньте усі можливі варіанти проживання на фестивалі Sziget 2014!