Hírek

Афтермуві Sziget 2014 - для вас і про вас

Афтермуві вже тут і його мета проста: оживити в пам’яті атмосферу серпня і пережити короткий, але хвилюючий флешбек у цьогорічний відпочинок на Острові Свободи.

Квитки #Sziget2015 вже в продажу!

Сігетці! Прийшов час розпочинати #Sziget2015 та готуватися до літа! Ви можете спланувати свою подорож на Острів Свободи, переглянувши всі пропозиції та обравши ті квитки та опції, що підходять саме вам.

Як стати особливим сігетцем за 24 години?

Придбай свій Тижневий або 5-денний квиток протягом перших 24-х годин продажу квитків та отримай спеціальну посилку від Sziget!

Квитки на Sziget 2015 у продажу з 3 листопада

Ніколи не зарано планувати свою фестивальну відпустку! Квитки на Sziget 2015 з'являться у продажу з 3 листопада, тож ви, сігетці, вже зможете готуватися до наступного літа. Придбайте свій квиток, оберіть варіант проживання та перегляньте наші інші послуги! Ранні ціни на квитки діють до 31 грудня.

415 000 сігетців — разом!

Цього року фестиваль Sziget привернув увагу рекордної кількості людей – 415 000. Усі перепустки були розпродані вже до початку фестивалю, а у четвер на острові було зафіксовано аншлаг у 85 000 фанів! 

Квитки на Sziget повністю розпродані!

Станом на 4 серпня доступні лише Денні квитки на фестиваль Sziget, що розпочинається рівно через тиждень. Вперше за історію фестивалю, за тиждень до старту, усі квитки розпродані ! Саме тому організатори вирішили зберегти останні 1000 квитків для продажу на місці, щоб спробувати запобігти появі неофіційних розповсюджувачів біля входу на фестиваль.

Ваша карта Острова Свободи

Карта фестивалю Sziget готова! Ознайомтесь детально щоб не заблукати та знати, де ваші улюблені майданчики розташовані цього року! Всі локації мають детальний опис, а також  позначено всі  точки для кемпінга, душові, камери схову, багажні термінали та велопарковки, щоб ваш комфортний відпочинок був спланований заздалегідь.

Європа стає ближчою до Sziget!

Europe Stage на Острові Свободи спеціально відведена для нових європейських гуртів, які щиро бажають представити «старий континент» та культурне розмаїття власної музики. Sziget пишається тим, що має честь приймати цих юних музичних «титанів», а також провести Youropen Talent Festival у День-1 та 0, презентуючи переможців конкурсів талантів з 15 країн світу. Сцена Europe Stage починатиме свою програму щодня о 12 годині.

10 причин поїхати на Sziget

Фестиваль Sziget відкриває двері 11 серпня, вже менше ніж через місяць! Квитки розпродаються з рекордною швидкістю , але все ще не пізно наважитись . Якщо ти належиш до тих, хто довго вирішує, ось майже повна картинка чому Sziget повинен стати у топі твого списку фестивалів 2014 року .

Квитки на Sziget розпродаються з рекордною швидкістю

Більше ніж 80% квитків вже знайшли своїх власників, тож якщо ви все ще плануєте свою фестивальну відпустку, радимо поквапитися! Покращені кемпінги, включаючи нещодавно створений Siesta Camping, нажаль, вже повністю розпродані. Для бажаючих розміститися на Острові Свободи протягом всього фестивалю залишився лише звичайний кемпінг, що доступний всім власникам тижневих квитків.