Новини

Квитки на Sziget 2015 у продажу з 3 листопада

Ніколи не зарано планувати свою фестивальну відпустку! Квитки на Sziget 2015 з'являться у продажу з 3 листопада, тож ви, сігетці, вже зможете готуватися до наступного літа. Придбайте свій квиток, оберіть варіант проживання та перегляньте наші інші послуги! Ранні ціни на квитки діють до 31 грудня.

415 000 сігетців — разом!

Цього року фестиваль Sziget привернув увагу рекордної кількості людей – 415 000. Усі перепустки були розпродані вже до початку фестивалю, а у четвер на острові було зафіксовано аншлаг у 85 000 фанів! 

Квитки на Sziget повністю розпродані!

Станом на 4 серпня доступні лише Денні квитки на фестиваль Sziget, що розпочинається рівно через тиждень. Вперше за історію фестивалю, за тиждень до старту, усі квитки розпродані ! Саме тому організатори вирішили зберегти останні 1000 квитків для продажу на місці, щоб спробувати запобігти появі неофіційних розповсюджувачів біля входу на фестиваль.

Ваша карта Острова Свободи

Карта фестивалю Sziget готова! Ознайомтесь детально щоб не заблукати та знати, де ваші улюблені майданчики розташовані цього року! Всі локації мають детальний опис, а також  позначено всі  точки для кемпінга, душові, камери схову, багажні термінали та велопарковки, щоб ваш комфортний відпочинок був спланований заздалегідь.

Європа стає ближчою до Sziget!

Europe Stage на Острові Свободи спеціально відведена для нових європейських гуртів, які щиро бажають представити «старий континент» та культурне розмаїття власної музики. Sziget пишається тим, що має честь приймати цих юних музичних «титанів», а також провести Youropen Talent Festival у День-1 та 0, презентуючи переможців конкурсів талантів з 15 країн світу. Сцена Europe Stage починатиме свою програму щодня о 12 годині.

10 причин поїхати на Sziget

Фестиваль Sziget відкриває двері 11 серпня, вже менше ніж через місяць! Квитки розпродаються з рекордною швидкістю , але все ще не пізно наважитись . Якщо ти належиш до тих, хто довго вирішує, ось майже повна картинка чому Sziget повинен стати у топі твого списку фестивалів 2014 року .

Квитки на Sziget розпродаються з рекордною швидкістю

Більше ніж 80% квитків вже знайшли своїх власників, тож якщо ви все ще плануєте свою фестивальну відпустку, радимо поквапитися! Покращені кемпінги, включаючи нещодавно створений Siesta Camping, нажаль, вже повністю розпродані. Для бажаючих розміститися на Острові Свободи протягом всього фестивалю залишився лише звичайний кемпінг, що доступний всім власникам тижневих квитків.

Запущено новий мобільний додаток!

Sziget запускає новий мобільний додаток для фестивалю 2014 року, що містить детальний розклад анонсованої програми. Лише 52 дні залишилось до початку фестивалю!

Підтверджено виступ Korn і NOFX!

Korn і NOFX нещодавно були додані до вже досить престижного лайн-апу Sziget Festival 2014. Це означає, що на сцені Main Stage всі міжнародні виступи вже затверджені. 

Програма сцени Europe Stage готова

Поєднання минулорічних сцен Mambo та Holland meets Hungary, що представлятиме справжню європейську музику. На фестивалі Sziget 2014 сцена  Europe Stage стане головним майданчиком для берлінської музичної сцени, але також познайомить вас з італійськими, нідерландськими, іспанськими та артистами з багатьох інших країн Європи.