Новини

Kasabian, Ellie Goulding, Nero та інші

Все більше і більше імен додається до лайнапу цьогорічного Sziget. На цей раз нові імена були додані до лайнапів музичних сцен, але найближчими днями сігетці можуть чекати на оголошення ще більшої кількості локацій і програм – тижневим фестивальне свято поєднає близько 1000 перформансів. Слідкуйте за новинами!

Foals, Interpol та ще 20 нових імен

Більше двадцяти нових виступів анонсовано на різних сценах Острова Свободи, серед яких Foals, Marina and the Diamonds, Interpol, Dropkick Murphys та багато інших! Перегляньте вже анонсовані виступи та чекайте на нові оголошення!

Leningrad :(

На жаль, гурт Leningrad вимушений скасувати свій виступ на фестивалі Sziget цього року. Причиною є мандрівка на Північний полюс фронтмена гурту Сергія Шнурова. 

Програма Sziget набуває нових форм!

Починаємо відкривати Sziget та все, що тиждень на острові може вам запропонувати! Поруч з центровою Main Stage, сцена A38 знову буде радувати свіжою різноманітною музикою, в той час як MasterCard World Music Stage познайомить вас з найзахоплюючою музикою різних куточків планети. Colosseum – майданчик, що повністю побудований з палет, стане місцем шалених нічних вечірок, а улюблений мега-тент  Telekom Arena повертається цього року для безперервних веселощів під електронну музику !

Robbie Williams на Sziget!

Sziget з гордістю оголосив, що хедлайнером дня-відкриття тижневого фестивалю в Будапешті стане Robbie Williams. Шоу на Острові Свободи, перлина туру Роббі “Let Me Entertain You Tour”, відбудеться 10 серпня, в День -1, який входить до тижневої перепустки на фестиваль. Окремо квитки на День -1 доступні також в обмеженій кількості.

Sziget – найкращий фестиваль Європи

Фестиваль Sziget, дякуючи всім вам, знову отримав звання "Найкращий великий фестиваль Європи"! Чудовий рік вже позаду, але ми знову готові показати всім, чому Sziget – місце №1 для літнього відпочинку!  

Перші імена Sziget 2015

Острів Свободи завжди був кращим місцем для найяскравіших заходів, а 2015 рік представить ще більше жанрів і мистецьких форм. Florence and the Machine, Alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx і багато інших вже підтвердили свою участь у Sziget 2015. Знижки на квитки для «ранніх пташок» доступні до 31 грудня!

Афтермуві Sziget 2014 - для вас і про вас

Афтермуві вже тут і його мета проста: оживити в пам’яті атмосферу серпня і пережити короткий, але хвилюючий флешбек у цьогорічний відпочинок на Острові Свободи.

Квитки #Sziget2015 вже в продажу!

Сігетці! Прийшов час розпочинати #Sziget2015 та готуватися до літа! Ви можете спланувати свою подорож на Острів Свободи, переглянувши всі пропозиції та обравши ті квитки та опції, що підходять саме вам.

Як стати особливим сігетцем за 24 години?

Придбай свій Тижневий або 5-денний квиток протягом перших 24-х годин продажу квитків та отримай спеціальну посилку від Sziget!