Hírek

Нові майданчики та програми

Sziget був вигаданий, щоб стати територією спілкування, місцем зустрічей і знайомств людей одне з одним. З першого ж фестивалю Sziget намагався слідувати цій місії, з однаковим інтересом розважаючи і великі, і маленькі групи відвідувачів. 

Місія:Сігетець

Розваги почнуться ще задовго до Sziget, так як команда організаторів вирішила розпочати міжнародну гру Місія:Сігетець, щоб надихнути найвідданіших шанувальників фестивалю Sziget показати себе всьому світові. 

Програма фестивалю поповнюється

До музичної програми фестивалю Sziget додано нові імена. Всі жанри будуть представлені цього року, тож такі артисти як Deadmau5, Axwell, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag будуть чудовим доповненням до анонсованих раніше виступів Queens of the Stone Age, The Prodigy, Placebo, Imagine Dragons та багатьох інших. Знижка на квитки діє до 30 квітня.

Проживання на Острові Свободи

Під час запальних та нескінченних вечірок на Острові Свободи вам неодмінно буде потрібен відпочинок. Перегляньте усі можливі варіанти проживання на фестивалі Sziget 2014!

Перегляньте нових виконавців

Нові імена в лайн-ап Острову Свободи:  The Prodigy, Lily Allen, Ska-P, La Roux та інші виконавці приймуть участь у фестивалі! Перегляньте вже анонсовану програму!

Sziget-Budapest CityPass: Ваш ключ до Будапешта

Отримайте максимум від вашої фестивальної відпустки: використовуйте всі можливості громадського транспорту в межах міста та насолоджуйтесь найкращими купальнями та пляжами, що може запропонувати вам Будапешт разом з цим спеціальним абонементом.

Нові імена в лайн-ап!

Організатори Sziget анонсували нові зіркові імена, що підтверджені до виступу на фестивалі у 2014 році. В самому сердці Будапешта побувають Macklemore & Ryan Lewis, Skrillex, Jake Bugg, London Grammar та багато інших.

Прикрась Острів Свободи

Створи символ Острову Свободи, скульптуру, інсталяцію або інше оформлення, що могло б стати чудовим елементом цьогорічного фестивалю! Sziget знову буде виглядати приголомшливо за допомогою митців з усіх куточків світу, до числа яких можете приєднатися і ви.

Приїжджай раніше, залишайся довше

Отримай максимум від своєї фестивальної відпустки! День 0 фестивалю Sziget (12 серпня) прикрасить виступ гурту Queens of the Stone Age та багатьох інших чудових виконавців, тож якщо ви вже придбали 5-денний квиток — радимо скористатися можливістю його покращення до тижневого квитка! А також, "Найкращий новий європейський фестиваль" B.my.Lake стане офіційним афтерпаті фестивалю Sziget, тому у вас тепер є можливість придбати комбіновані квитки на обидва фестивалі.

Sziget 2014: Перші імена!

Команда фестивалю Sziget з радістю повідомляє імена перших виконавців, виступи яких підтверджені у складі музичної програми цьогорічного Острову Свободи. Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo багато інших виконавців прибудуть цього літа на острів Обудаї у серці Будапешта.