Новини

Muse, David Guetta, The Last Shadow Puppets та багато інших на #sziget2016

Нові імена #Sziget2016! Ми раді анонсувати Muse * David Guetta * The Last Shadow Puppets * The Lumineers * Years & Years * Róisín Murphy * Bullet For My Valentine * Jess Glynne * Parkway Drive * K.I.Z. * The Neighbourhood * Kovacs * Datsik * Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu!   

Sziget отримав нагороду за «Кращий європейський лайн-ап»

Sziget отримав нагороду в номінації «Кращий європейський лайн-ап» від  European Festival Awards! Ми дуже раді та вдячні вам за ваші голоси та підтримку! Не дочекаємось побачити вас всіх в серпні!

Створімо Острів Свободи разом!

Маєте чудову ідею вуличної інсталяції, готовий витвір мистецтва або концепт? Поділіться вашою ідеєю або планом з нами та станьте одним з небагатьох, хто створює Острів Свободи! Sziget чекає на найкращі проекти від дизайнерів, митців, скульпторів та архітекторів, які відгукнуться на цей тендер та зроблять фестиваль ще більш неповторним! 

Підтверджено перші 13 виконавців

Sziget з радістюю інформує про поповнення музичної програми на 2016 рік! Перші 13 виконавців в лайн-ап вже підтверджено, тож ви неодмінно можете розраховувати на виступи таких зірок як Sigúr Ros, Bastille, M83, John Newman, MØ, Sum 41 та багатьох інших! Перегляньте програму на сайті та чекайте на нові імена!

Перші імена Sziget 2016

Оголошено перші імена Sziget 2016! Приготуйтесь до наступних анонсів — нам є що вам запропонувати до серпня! А поки що зустрічайте: Bring Me The Horizon, John Newman, Kodaline, M83, MO, Naughty Boy, Parov Stelar та Sigur Rós! Квитки за ранньою ціною доступні до 31 грудня!

Офіційне афтермуві Sziget

Офіційне афтермуві з любов'ю до вас, сігетці! Відчуйте атмосферу Острова Свободи та енергію 415 000 сігетців з понад 90 країн світу. Надихайтеся мистецькими інсталяціями, декораціями та різномаїттям програми, що пропонує вам Sziget! Приєднуйтесь в 2016!

8 українських артистів на Sziget 2015!

Цього року на сценах і локаціях «Кращого фестивалю Європи» Sziget виступить 8 артистів з України. А 2 українські команди-фіналісти міжнародного квесту «Місія:Сігетець» отримають на Острові Свободи унікальні розваги: бекстейдж-тур, фото з FOH-вежі навпроти Main Stage, катання на Sziget Eye і участь у секретній вечірці в нульовий день фестивалю. Вперше за всю 22-річну історію Sziget стає настільки близьким і настільки українським!

Kings of Leon на Sziget 2015

Sziget з гордістю представляє Kings of Leon на цьогорічному Острові Свободи. Концерт гурту 15 серпня — один з небагатьох шансів почути їх у Європі протягом літа!

Повний лайн-ап сцени MasterCard World Music Stage

Цього року на сігетців чекатиме відмінна музику з усіх куточків планети, що сколихне танцювальними ритмами MasterCard World Music Stage. Міжнародна програма Острова Сободи запропонує широкий вибір концертів, акцентуючи увагу на традиційній музиці ромів. Квитки зі знижкою доступні тільки до кінця квітня!

Більше нових імен Sziget2015!

Програма Острова Свободи поповнюється безперервно! Цього разу Avicii, Limp Bizkit, Holywood Undead, The Gaslight Anthem та інші приєднались до лайн-ап. Знижка №1 на квитки триває лише до кінця квітня.