Hírek

Переможці акції "Sziget на Новий рік"

Оголошено 25 переможців акції “Sziget на Новий рік”! Перегляньте свою поштову скриньку та шукайте себе у списку за посиланням!

Акція Szitizen Prime для #sziget2017

Стань Szitizen Prime на #sziget2017 та святкуй 25-й Sziget разом з нами! Szitizen Prime – перші сігетці, що планують свій фестиваль заздалегідь! На цей раз Szitizen Prime мають змогу придбати квитки із суттєвою знижкою та отримати Szitizen Prime пакунок, повний подарунків, що надійде поштою ще до Нового Року! Більш того: кожен Szitizen Prime стає учасником розіграшу VIP призів! Ви готові???

Стань Szitizen Prime

Зворотній відлік до #sziget2017 почався! Чекаємо на 25-му фестивалі Sziget! Приїздіть та відсвяткуйте разом з нами! Станьте Szitizen Prime та отримайте свої квитки одними з перших! Продаж квитків розпочнеться 25 вересня 2016 о 18:00! Якщо ви придбаєте квиток в перші 25 годин – ви станете Szitizen Prime! Деталі незабаром… ;)

Як стати особливим сігетцем за 24 години?

Придбай свій Тижневий або 5-денний квиток протягом перших 24-х годин продажу квитків та отримай спеціальну посилку від Sziget!

Квитки на Sziget 2015 у продажу з 3 листопада

Ніколи не зарано планувати свою фестивальну відпустку! Квитки на Sziget 2015 з'являться у продажу з 3 листопада, тож ви, сігетці, вже зможете готуватися до наступного літа. Придбайте свій квиток, оберіть варіант проживання та перегляньте наші інші послуги! Ранні ціни на квитки діють до 31 грудня.

Квитки на Sziget повністю розпродані!

Станом на 4 серпня доступні лише Денні квитки на фестиваль Sziget, що розпочинається рівно через тиждень. Вперше за історію фестивалю, за тиждень до старту, усі квитки розпродані ! Саме тому організатори вирішили зберегти останні 1000 квитків для продажу на місці, щоб спробувати запобігти появі неофіційних розповсюджувачів біля входу на фестиваль.

Підтверджено виступ Korn і NOFX!

Korn і NOFX нещодавно були додані до вже досить престижного лайн-апу Sziget Festival 2014. Це означає, що на сцені Main Stage всі міжнародні виступи вже затверджені. 

11 нових виконавців в лайн-ап

До, як завжди, яскравого лайн-апу фестивалю Sziget додані нові імена. Цього року   Madness, The Bloody Beetroots, Kelis   і багато інші виконавців приєднаються до престижної музичної програми Острова Свободи.

Blink-182 стане хедлайнером Дня -1

Довгоочікуваний концерт Blink-182 на Sziget нарешті відбудеться! Його датою стане 11 серпня (День -1). Інші нові імена в лайн-апі Sziget-2014 включатимуть Cee Lo Green, Jimmy Eat World і щойно офіційно підтверджених Casper, A Day To Remember і Fedde le Grand, які приїдуть до Будапешту, щоб зіграти в День 0. 

Новини лайн-ап: Outkast, Manic Street Preachers, The 1975

Організатори оголосили три нових імені в лайн-апі, тож Outkast, Manic Street Preachers та The 1975 офіційно приєднаються до вже анонсованих виступів.