Новини

Sziget-стікери для Viber вже доступні

Тепер Sziget має власні стікери для Viber! Чудове доповнення до ваших розмов з друзями! Завантажуйте та приєднуйтесь до офіційного чату, в якому працівники Sziget розкажуть цікаві новини!

Офіційне афтермуві #sziget2016 вийде 25 листопада

П'ятниця, 25 листопада – прем'єра офіційного афтермуві #sziget2016! Запишіть дату та чекайте на відео!

Проживання на Sziget

Фестиваль Sziget – 7-денна подія, тож знайти місце для відпочинку від нескінченної вечірки є дуже важливим завданням. На щастя, Sziget пропонує багато варіантів проживання на будь-який смак прямо на території фестивалю. Якщо ж ви бажаєте зупинитись в готелі, Будапешт також має що запропонувати. Перегляньте всі варіанти проживання на острові нижче!

Акція Szitizen Prime для #sziget2017

Стань Szitizen Prime на #sziget2017 та святкуй 25-й Sziget разом з нами! Szitizen Prime – перші сігетці, що планують свій фестиваль заздалегідь! На цей раз Szitizen Prime мають змогу придбати квитки із суттєвою знижкою та отримати Szitizen Prime пакунок, повний подарунків, що надійде поштою ще до Нового Року! Більш того: кожен Szitizen Prime стає учасником розіграшу VIP призів! Ви готові???

Стань Szitizen Prime

Зворотній відлік до #sziget2017 почався! Чекаємо на 25-му фестивалі Sziget! Приїздіть та відсвяткуйте разом з нами! Станьте Szitizen Prime та отримайте свої квитки одними з перших! Продаж квитків розпочнеться 25 вересня 2016 о 18:00! Якщо ви придбаєте квиток в перші 25 годин – ви станете Szitizen Prime! Деталі незабаром… ;)

Тижневі квитки розпродано! Денні ще в продажу!

Sziget Festival розпродав всі тижневі і 5-денні квитки більш ніж за місяць до початку фестивалю! Острів Свободи також встановив новий рекорд за кількістю національностей, представлених на фестивалі, так як в передпродажі квитки було куплено зі 102 країн. Важлива інформація для останніх покупців: денні квитки як і раніше доступні, але потрібно поквапитися, адже і їхня кількість лімітована!

Програма Sziget 2016 готова!

Програма фестивалю Sziget готова та доступна до перегляду! ;) Відмічайте своїх улюбленців та створюйте свій власний розклад! Також, програма сцени OTP Bank A38 Stage також сформована, тож зустрічайте !!! (Chk Chk Chk) та Norma Jean Martine, що дадуть висту в суботу 13 серпня!

Останнє велике оновлення: The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors та інші

Sziget щасливий оголосити нові імена в лайн-ап! Це останнє велике музичне оновлення #sziget2016, тож готуйтеся до вражаючого тижня на фестивалі! Щоденний розклад буде готовий наступного тижня! Поспішайте придбати ваш квиток, адже вони розпродаються з рекордною швидкістю!

Rihanna на Sziget!

Ми дуже щасливі анонсувати Rihanna як хедлайнера Дня 0! Подбайте про свої фестивальні плани на 11 серпня!

Sia, Noel Gallagher, Crystal Castles та багато інших нових імен!

Ми з радістю повідомляємо, що лайн-ап цьогорічного фествалю Sziget збільшився на 16 нових імен! Програма все ще доповнюється, слідкуйте за новинами! А поки що, зустрічайте Sia, Noel Gallagher, Crystal Castles, Aurora та багатьох інших