Hírek

Тижневий або 5-денний квиток?

Досі не визначилися який квиток обрати? Яка різниця між Тижневим та 5-денним квитками? Прочитайте щоб дізнатися подробиці!

Спеціальні послуги для сігетців, що користуються інвалідними візками

Ви користувач інвалідного візка та вам потрібна поміч під час вашої Sziget-пригоди? Приїздіть на Sziget наодинці і ми направимо вас на цьому шляху!

P!NK виступить на Sziget

Ми неймовірно раді знову прийняти виступ P!NK на Острові Свободи. Вона відкриє перший хедлайнерський слот фестивалю 9 серпня 2017 року. Квитки зі знижкою до 31 травня.

Нові імена Sziget 2017

Wiz Khalifa, Rita Ora, Paul Van Dyk та 5 інших виконавців підтверджено в лайн-ап 25-го фестивалю Sziget!

Новорічні бажання, що здійсняться на Sziget

Щороку ми просимо вас, сігетці, відкрити нам свої найшаленіші мрії, щоб ми могли здійснити деякі з них на Sziget! Фестиваль вже приймав весілля, організовував святкування днів народження, створював унікальні костюми та багато іншого! Цого року збудуться більше ніж 15 бажань! Знайдіть своє!

22 нових виконавця в лайн-ап!

Sziget додав 22 нових виконавця в лайн-ап! Перегляньте імена та вже анонсовану програму!

18 нових імен в лайн-ап #Sziget2017

Сьогодні анонсовано 18 нових імен в лайн-ап #sziget2017! Kasabian, Flume, Crystal Fighters, Billy Talent та багато інших дадуть виступи на 25-му Острові Свободи! Читайте подробиці далі!

Sziget отримав звання «Улюбленого фестивалю артистів»

Фестиваль Sziget пишається своїми багатьма нагородами, але визнання європейською фестивальною сценою завжди робить нас особливо щасливими! 11 січня в Гронінгені на церемонії European Festival Awards, Sziget отримав звання "Улюбленого фестивалю артистів"!

Загадай новорічне бажання!

Отримай максимум від фестивалю Sziget 2017 та загадай щось дуже божевільне та креативне! Деякі бажання неодмінно збудуться в серпні! Тож, подумай та дай нам знати!

Перші імена анонсовано!

Сігетці! Перші імена оголошено! Це тільки початок анонсів лайн-ап Sziget 2017, тож очікуйте набагато більше на початку наступного року! Атмосфера сцен Main Stage, A38 та Arena вже наповнюється цікавими виконавцями! Перегляньте!