Новини

Нові імена Sziget 2017

Wiz Khalifa, Rita Ora, Paul Van Dyk та 5 інших виконавців підтверджено в лайн-ап 25-го фестивалю Sziget!

Новорічні бажання, що здійсняться на Sziget

Щороку ми просимо вас, сігетці, відкрити нам свої найшаленіші мрії, щоб ми могли здійснити деякі з них на Sziget! Фестиваль вже приймав весілля, організовував святкування днів народження, створював унікальні костюми та багато іншого! Цого року збудуться більше ніж 15 бажань! Знайдіть своє!

22 нових виконавця в лайн-ап!

Sziget додав 22 нових виконавця в лайн-ап! Перегляньте імена та вже анонсовану програму!

18 нових імен в лайн-ап #Sziget2017

Сьогодні анонсовано 18 нових імен в лайн-ап #sziget2017! Kasabian, Flume, Crystal Fighters, Billy Talent та багато інших дадуть виступи на 25-му Острові Свободи! Читайте подробиці далі!

Sziget отримав звання «Улюбленого фестивалю артистів»

Фестиваль Sziget пишається своїми багатьма нагородами, але визнання європейською фестивальною сценою завжди робить нас особливо щасливими! 11 січня в Гронінгені на церемонії European Festival Awards, Sziget отримав звання "Улюбленого фестивалю артистів"!

Загадай новорічне бажання!

Отримай максимум від фестивалю Sziget 2017 та загадай щось дуже божевільне та креативне! Деякі бажання неодмінно збудуться в серпні! Тож, подумай та дай нам знати!

Перші імена анонсовано!

Сігетці! Перші імена оголошено! Це тільки початок анонсів лайн-ап Sziget 2017, тож очікуйте набагато більше на початку наступного року! Атмосфера сцен Main Stage, A38 та Arena вже наповнюється цікавими виконавцями! Перегляньте!

Переможці акції "Sziget на Новий рік"

Оголошено 25 переможців акції “Sziget на Новий рік”! Перегляньте свою поштову скриньку та шукайте себе у списку за посиланням!

Квиток на Sziget – найкращий подарунок!

Любі сігетці! Подарунки — це піклування!  Подаруйте на новорічні свята своїм близьким неповторний досвід Sziget, щоб вони дізнались яким чудовим може бути тиждень фестивальної відпустки! Знижка на квитки діє до 31 грудня, але якщо ви придбаєте Тижневий або 5-денний квиток до опівночі 12 грудня, ви отримаєте шанс виграти додатковий квиток для вашого друга або коханої людини! Всього буде 25 щасливчиків, що отримають такий подарунок до свят.

Афтермуві #sziget2016 вже тут!

Коментарі не потрібні – просто перегляньте та відчуйте ще раз неймовірну атмосферу #sziget2016! Не дочекаємось побачити вас всіх в 2017 році! Буде ще краще!